Szósty Tour de WOŚP…

... w trakcie 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Siema! 

No nie może nas (i Was) zabraknąć podczas kolejnego Finału WOŚP. Po dwóch latach “zamknięcia” wracamy do normalności, czyli.. spotykamy się w kórnickiej Oazie w dniu 29 stycznia 2023 by na rowerach pokazać, że pomaganie jest super. 

Czekają na Was trzy trasy. Klasyczne, zimowe ultra, czyli 200 km jazdy wokół Poznania, takie “jakby serce” do wykreślenia. Start o godz. 7.00 spod bazy Maratonu.

Jeśli komuś to za wcześnie lub za daleko… zapraszamy na jedną z tras krótszych: 50 lub 25 km, start również z bazy, ale od godz. 12.15 (od… bo zgodnie z przepisami prawo o ruchu drogowym w jednej grupie nie może jechać jednocześnie więcej niż 15 rowerzystów… no wierzymy, że dopiszecie, podobnie jak pogoda). 

Jeśli ktoś bardzo nie może do Kórnika przyjechać tego 29 stycznia 2023, to może dystans 50 lub 25 km (ale już nie 200, ten długi to tylko u nas) pokonać wokół komina. Czyli u siebie. Będzie miał na to 3 tygodnie (od 21 stycznia do 12 lutego 2023).

A jak komuś za zimno na zewnątrz… może pojechać z nami na Rouvy. Czyli: trenażer, rower, aplikacja i ostra jazda w domu. Będzie się działo!

Uruchomiliśmy zapisy na maraton, działa strona (zakładkę znajdziecie w menu strony), jest wydarzenie na FB… czekamy na Was.